Witamy w strefie Ekome

Strefa Ekome – witamy serdecznie na naszej stronie!

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, aby dbać o zdrowie swoich najbliższych. Chętnie poznamy, kim są Wasi najbliżsi. Dla nas oprócz naszych ludzkich członków stada, rodziny w tradycyjnym pojęciu, do najbliższych zaliczają się także nasze zwierzęta. O ile z karmieniem ludzi sprawa wydaje się prostsza, bo sami łatwo określimy i nazwiemy nasze ulubione smaki. Kierując się samopoczuciem i ogólną formą możemy z dużym prawdopodobieństwem określić, co nam służy. W przypadku zwierząt jest to bardziej skomplikowane.

Żywiąc naszych podopiecznych według nas właściwie, musimy obserwować czy to, co im podajemy zaspokaja ich potrzeby. Fizyczne i psychiczne. Pomogą nam w tym w miarę potrzeby specjaliści, nasze własne obserwacje i regularne badania, które upewnią nas, że nasze zwierzęta są w dobrej formie.

strefa ekomeSami przez lata poszukiwaliśmy zdrowej i wygodnej alternatywy dla suchych karm dla naszych psów i kotów, ale też takiej, która będzie łatwiejsza i szybsza w przygotowaniu niż tradycyjne gotowanie. I tak trafiliśmy na produkty Lunderland, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Doskonała, niemiecka rodzinna marka została w Polsce bardzo ciepło przyjęta, a my, sami używając produktów Lunderland możemy doradzać naszym Klientom w wyborze najlepszych dla ich zwierząt produktów.

Z czasem Ekome wzbogaciło się o produkty z własnej linii, które stanowią doskonałe uzupełnienie. Poszukujemy dla siebie i dla Was najlepszych i najzdrowszych rozwiązań. Stawiamy na produkty zdrowe, ekologiczne, z dobrymi i prostymi składami lub wyłącznie jednoskładnikowe, przyjazne naturze i środowisku, dbające o naszą planetę już na poziomie opakowań.

Sami chcemy używać dla siebie i naszych zwierząt tego co zdrowe, w miarę możliwości organiczne i najwyższej jakości. To samo chcemy oferować również naszym Klientom.

Zostańcie z nami, by poznawać nasze marki i nas. Cały czas jesteśmy blisko naszych Klientów, by poznać ich potrzeby i oczekiwania. Jeśli chcielibyście się z nami czymś podzielić, wystarczy wysłać do nas email.

Dodaj komentarz

Scroll to top