Ekome

Poznaj historię Ekome

O nas

Od lat jesteśmy opiekunami psów i kotów. Część naszych podopiecznych pochodzi z adopcji, część została zakupiona w legalnie działających hodowlach. Stworzyliśmy im dom i zaopiekowaliśmy się nimi tak jak na to zasługują, dając im miłość i uwagę. Otaczamy też troską zwierzęta potrzebujące szczególnej opieki, specjalistycznej diety oraz odpowiedniego suplementowania.

Jako dystrybutor marki Lunderland doskonale znamy działanie i zastosowanie produktów, które podajemy naszym zwierzakom.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą w zakresie żywienia zwierząt, skuteczności suplementów oraz doboru akcesoriów dla nich.

Kilka słów więcej...

Obecnie mieszkają z nami dwa rottweilery: Iria oraz staruszek Drops, na wiecznym “tymczasie”, yorkshire terier Zuzia, a także trzy koty: rudo-biały Tofik, szylkretowa Sheba i bezsierściowy Jerry, w typie sfinksa. 

W 2006 r. założyliśmy Pomorską Fundację Rottka, która pomaga psom rasy rottweiler, głównie bezdomnym, przygotowując je do adopcji. Od 2013 r. fundacja pomaga także ludziom – ofiarom pogryzień przez psy, promując postawę odpowiedzialnego właściciela psa.

Nasza miłość do zwierząt nie ogranicza się do otaczania ich opieką i zapewniania im dachu nad głową. Świadomie i mądrze dbamy również o ich zdrowie. Dlatego w EKOME oferujemy Państwu sprawdzone preparaty w 100% naturalne, ekologiczne oraz suplementy bioorganiczne.

Kochasz swojego zwierzaka? Chcesz odpowiedzialnie dbać o jego zdrowie, by jak najdłużej cieszyć się jego bezgranicznym przywiązaniem? Zapoznaj się z naszą marką ekologicznych produktów dla psów i kotów Ekome. Dokładamy wszelkich starań, by oferować Państwu produkty najwyższej jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marki Lunderland oferującej naturalne produkty dla zwierząt.

Bądź odpowiedzialnym miłośnikiem zwierząt i świadomie komponuj dietę swojego czworonoga, tak jak robisz to dla pozostałych członków swojej rodziny.

Przysłowie mówi: “Przez żołądek do serca”. Twoi milusińscy z pewnością pokochają smak naszych naturalnych karm, smakołyków oraz suplementów. Odwdzięczą Ci się dozgonnym przywiązaniem. Ciesząc się świetną kondycją, pozostaną Twoimi wiernymi towarzyszami przez długie lata.

Właściciele czworonogów wiedzą, że choroby i alergie dotykają nie tylko ludzi. W ofercie Ekome znajdziecie Państwo wiele suplementów, które wspomogą Waszego pupila w okresie rekonwalescencji zapewniając mu szybszy powrót do formy.

Wybierając nasze produkty możecie Państwo liczyć na naszą radę i wsparcie. Nam również zależy na zadowoleniu i dobrej kondycji Waszych pupili.

Dbamy o potrzeby naszych klientów wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Maksymalnie skracamy czas oczekiwania na realizację zamówienia. Przesyłki z naszego sklepu nadawane są od poniedziałku do piątku. Wszystko po to, by zapewnić Państwa podopiecznym ciągłość dostaw naszych produktów.