Poznaj historię Ekome

O nas

Ekome® Sp. z o.o. została założona w 2007 roku.  

 

Firma rodzinna, prowadzona przez miłośników zwierząt i natury, dzielących swój czas pomiędzy firmę, rodzinę i domowe stado, składające się z psów i kotów, a także prowadzenie fundacji – pomoc niechcianym i porzuconym rottweilerom (Fundacja Rottka® Polska).  

Misja firmy i inne...

Misja firmy  

Dostarczać najwyższej jakości produkty, bez kompromisu pod względem jakości, wybierać do współpracy dostawców, którzy jak my – zwracają uwagę na środowisko, ekologię i dobrostan zwierząt. 

Tam, gdzie to możliwe postępować w zgodzie z ekologicznym podejściem do życia i biznesu, dbać o obsługę klienta w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być obsługiwani.    

 

Praca charytatywna na rzecz zwierząt to ważna część naszego życia. 

Dlatego zdecydowaliśmy, że wszystkie nasze produkty są dostępne na specjalnych zasadach dla organizacji prozwierzęcych: fundacji i stowarzyszeń oraz hodowców. 

Jak pracujemy  

W celu uzyskania jak najlepszych wyników pracy, stale się rozwijamy i wdrażamy nowe technologie, które służą naszym Klientom.   

Dlatego oferujemy najwyższe standardy obsługi oraz atrakcyjne warunki cenowe na nasze produkty.   

Zależy nam, aby na każdym etapie zakupów nasi Klienci doznawali poczucia bezpieczeństwa i wsparcia. Uważamy również, że szanowanie i docenianie Ich potrzeb jest priorytetem dla naszej firmy.  

Pragniemy być postrzegani jako marka godna zaufania, a to oznacza przede wszystkim dostarczanie naszym klientom produktów, które odpowiadają Ich potrzebom.   

Ekome® PetCare  

Linia suplementów dla zwierząt, głównie psów i kotów, ale także fretek i innych zwierząt domowych, dla których niezbędne są nasze suplementy, by zachować zdrowy balans w codziennej diecie.  Obecnie w tej linii znajduje się hemoglobina wołowa i osocze wołowe suszone metoda rozpyłową.  

Ekome® Aroma  

Szeroka oferta aromaterapii – naturalnych olejków eterycznych z całego świata, hydrolatów i olejów roślinnych oraz autorskich formulacji – mieszanek do aromaterapii opartej na najwyższej jakości olejkach eterycznych, wiedzy i doświadczeniu. 

Szczycimy się bogatym i zróżnicowanym asortymentem, wśród którego znajduje się wiele rzadkich i cennych olejków eterycznych. Wybieramy głównie produkty z certyfikatem organicznym lub pochodzące z roślin dziko rosnących i pozyskiwane w sposób etyczny.   

Lunderland

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce niemieckiej marki Lunderland.  

Gdy poznaliśmy Lunderland i skuteczne działanie olejów i suplementów na własnych zwierzętach oraz tych, którymi zajmujemy się w fundacji, w 2014 roku skontaktowaliśmy się z producentem, firmą Lunderland-Tierfutter GmbH, by sprowadzać ich produkty do Polski.

Od wielu lat produkty te są wiodące również na rynku polskim w zakresie suplementacji, naturalnego i zdrowego żywienia psów i kotów. Stanowią również niezbędny dodatek do diety BARF.

W 2006 r. założyliśmy Pomorską Fundację Rottka (obecnie Fundacja Rottka® Polska), która pomaga psom rasy rottweiler, głównie bezdomnym, przygotowując je do adopcji. Od 2013 r. fundacja pomaga także ludziom – ofiarom pogryzień przez psy, promując postawę odpowiedzialnego właściciela psa.